Що робити, і чому для мого регіону, Україна, немає доступних депозитарних рахунків, тому заробляти кошти таким чином неможливо?

Briefly describe your issue:
Я хочу отримувати винагороди Brave, та в мене немає можливості прив’язати депозитарний рахунок до Brave Rewards. Мені браузер пише наступний текст: «Щоб заробляти BAT, потрібно прив’язати депозитарний рахунок до Brave Rewards. Нажаль, для вашого регіону немає доступних депозитарних рахунків, тому заробляти кошти таким чином неможливо. Наразі ви можете ввімкнути Brave Rewards, щоб автоматично підтримувати авторів умісту.» Я подивився ті країни, які підтримує Uphold, але поясніть мені будь-ласка, чому Uphold не підтримує Україну? Чи з’явиться в майбутньому підтримка України? І якщо так, то коли з’явиться?

image_2024-01-22_01-56-56
image_2024-01-22_01-57-40

What Operating System and Brave version are you using? (Menu --> About Brave)
Операційна система Windows 10 Enterprise, версія Windows 10 Enterprise 22H2, Версія браузеру Brave v1.61.120

Who is your verified custodian? (Uphold/Gemini/bitFlyer)
Uphold

Are you in a supported region? (see here for list of supported regions)
Ні

@mykhailo8367 через війну між Росією та Україною він припинив підтримку України та сусідніх країн. Ви можете прочитати більше на Important: Uphold no longer supporting countries in Russia, Ukraine, Belarus, and Balkans region

Щодо того, коли і чи буде Україна додана знову, важко сказати. На жаль, України немає навіть у списку країн, які мають рекламні кампанії на сайті https://brave.com/transparency/. Це означає, що навіть за межами ідеї про можливість підключення до Uphold, Brave наразі не підтримує Росію чи Україну. Не думаю, що хтось може відповісти, коли і чи повернеться ця підтримка.

This topic was automatically closed 30 days after the last reply. New replies are no longer allowed.