Помилка країни находження

зараз знаходжусь в Фінляндії, але чомусь не дає змоги підключити монетизацію. Поясніть в чому причина? Дякую

@EliasDolzhenko Ви не надали абсолютно ніякої інформації, тому неможливо зрозуміти вашу ситуацію або надати допомогу.

Я можу припустити, що ви запитуєте про винагороду і хочете її отримати. Я бачу, що ви пишете українською мовою і стверджуєте, що перебуваєте у Фінляндії. Якщо ваш пристрій налаштований на російську мову, то він бачитиме вас у Росії і не дозволить вам скористатися жодним кастодіальним партнером.

Також важливо розуміти, що ні Росія, ні Україна не є регіонами, що підтримуються в даний час. Якщо у вас є обліковий запис Uphold, який ви створили з паспортом України або Росії, то він буде бачити вас як жителя цих країн і повідомить, що ви не перебуваєте в підтримуваному регіоні і тому не можете підключити свій обліковий запис.

Те, що ви живете у Фінляндії, не має значення, якщо у вас немає фінського паспорта, який ви надіслали через свій акаунт.

Знову ж таки, відповіді можуть дещо змінюватися залежно від ваших обставин. Завжди важливо повідомляти, які повідомлення ви отримуєте. Наприклад, у вашому повідомленні йдеться про те, що Нагороди недоступні у вашому регіоні, або про те, що ваша країна не підтримується? Або ж це повідомлення про щось інше?

This topic was automatically closed 60 days after the last reply. New replies are no longer allowed.