Tokenlerim yatırılmıyor

Slm tokenlerim yatırılmıyor bilerek eksik işleniyor fark ettiğim kadarıyla yeni hesaplarda sıkıntı yok ama eski kullanıcılarda böyle sıkıntılar insanları kandırıyorlar acil yardımmm

Neden kasıtlı olarak işlemediklerini söylüyorsunuz? Gerçek olmayan iddialarda bulunuyorsunuz. Ayrıca eski kullanıcılara karşı olduğunu iddia ediyorsunuz, ancak şikayetinizde bu sizi daha da aldatıyor. Brave hiçbir zaman ödemelerin herkese hemen ulaşmasını sağlamadı. Ödemeler beklemedeyse, işleniyorsa veya tamamlandıysa, forumda ve bölgenizin reklam sitesinde bile gösterilirler. Şu anda ödemeler işleniyor. Hepsinin alması 2-3 hafta kadar sürebilir.

Brave, altyapıları üzerinde çalışıyor ve reklamlar henüz uzlaştırılmadığı için bazen yapılan kısmi ödemeler yerine ödeme sürecini daha hızlı ve tam tutarlar için yapmaya çalışmak için değişiklikler yapıyor.

Ödemelerin ne zaman biteceğini görmek için https://sampson.codes/brave/ads/my_region/ adresinden gözünü ayırma. Bölgenizde hangi reklamların mevcut olduğunu görmek de iyidir.

Why do you say they are deliberately not processing? You are making claims which aren’t true. You also claim it’s against old users, but that’s even more deceptive of you in your complaint. Brave never has had payments immediately arrive for everyone. They even show in the forum and on the ad site for your region if payments are pending, processing, or complete. Currently, payments are processing. They can take up to 2-3 weeks for all to receive them.

Brave is working on their infrastructure and making changes to try to have payments process quicker and for full amounts, instead of partial payments that sometimes have been made because ads were not yet reconciled.

Keep your eye out at https://sampson.codes/brave/ads/my_region/ to see when payments finish. It also is good to see what ads are available in your region.

Brave browserın avukatlığını yapacağına olayı anla önce ,senin anlattıklarını bende biliyorum benim anlatmak istediğim önceden ay içerisinde örnek 10.000 token kazanıldıysa 5.000 veriyor diğeri gelecek ay ödemesine ekleniyordu bunun sebebi de sponsorlardan ödemenin ay içerisinde yetişmemesiymiş ama şimdi geçen aydan kalan tokenlerim bu ayda yatırılmıyor ,ay içerisinde 5.000token kazanmıştım bununda 1.000 Token yatırıyor yani ödeme limiti iyice düşüyor .Arkadaşım Mayıs ayının başında başladı oda 5.000 token kazandı bende 5.000 token kazandım bana 1.000 token arkadaşımın 5.000 hepsi yatırılmış onunki yatıyorda benimki niye yatmıyor hatta iki aylık bakiye bekliyor iki ay içerisinde sponsorladan ödeme alınmıyormu.Bravenin aldığı sponsorlar belli herkes için aynı birine ödeme yapıp diğerine mi yapmıyor