İnsanlar birbirlerini neden zor durumda birakir

Artık gerçekten migdem bulandı bunun vereceği kazançtan ya 10gundrn beri uğraşıyorum ortada hicbirsey yok ve usstelik diğerlerinde Türkçe ye çevire biliyorum bu kafasına göre ya cevirmiyo yada hata veriyor.Anlamiyorum bilmiyorum kardeşim yabancı dil bilmek zorunda mıyım kendi dilimi seviyorum çok saçmalık yani

Kimsenin yardımcı olabilmesi için yeterli bilgi vermiyorsunuz. Bu durum belirli bir web sitesinde mi yoksa tüm web sitelerinde mi meydana geliyor? Hangi dillerden çeviri yapmaya çalışıyorsunuz? Ayrıca, teyit etmek için soruyorum, Türkçe’ye çevrilmesinden mi bahsediyorsunuz?

Kimse bana yardımcı olmak adına herhangi birşey sormuyor kimden bahsediyorsunuz da pardon .Sadece bu sitede oluyor az önce iyice çıldırdım zaten Bat i cüzdana bağlarken ne yaptım ettim cevirmiyor dili ve çoğunu yanlış yapmışım dur eminin. Evet "TÜRKÇE 'ye çevirmesi den bahsediyor. Anlamıyorum diğer dilleri aynı zamanda konuşamıyorum da tam 10 gün oldu hala cuzdana bağlama işiyle uğraşıyorum .Tariyoci kendiside kobul etti zaten bu kadar ugrasima ragmen hicbirsey yapamıyorum bir sorun olduğu belliydi diye teşekkür bildirimi geldi sorun hala devam ediyor ama

Kazandığım parayı nasıl kendi banka hesabıma atarim

This topic was automatically closed 60 days after the last reply. New replies are no longer allowed.