Desteklenmeyen bölgelerin desteklenir olabilmesi yaklaşık ne kadar bir süreci kapsar?

Merhabalar ben Cesur kullanıcı, ve sağladığınız gizlilik, reklam engelleme ayrıca bat kazandırma gibi ürünleriniz için çok teşekkür ediyorum.

İnsanlar, bölgelerinin Cesur tarafından neden desteklenmediğini ve bunun sonucunda ne yapması gerektiğini soruyorlar. Bunu açık şekilde belirtmiştiniz: “Beklemekten başka yapacağınız bir şey yok” diyerek.

Sormak istediğim şey, hizmete sunulup ancak belirli sebeplerle hizmetin geçici olarak kapatılıp desteklenmeyen bölgelerin(örneğin: Türkiye) yeniden desteklenebilir olmasının ne kadar bir süreci kapsadığıdır. Desteklenmeyen bölgelerin desteklenebilir olması için ne kadar beklenmeli? Bu konuda net belirli bir yanıt olmayabilir. Fakat en optimist ve pesimist olarak ne kadar beklenmesi gerekir?

Ne kadar sabretmemiz gerektiğini bilmemiz daha hoşgörülü olmamıza olanak tanıyabilir. Bu nedenle sormaktayım. Şimdiden Teşekkürler.

1 Like

Hedefleri, yeniden eklenebilecek tüm ülkelerin bu yılın sonuna kadar bağlantı kurabilmeleri. Ben şahsen bunun iyimser olduğunu düşünüyorum, zira kısa süre önce Brezilya’yı eklediler ancak o gece kaldırmak zorunda kaldılar. Başlangıçta birkaç gün içinde geri ekleyeceklerini söylediler, ancak burada bir haftadan fazla oldu ve hiçbir değişiklik yapmadılar.

Hızlı çalıştıklarını ve ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını biliyorum. Ne yazık ki her şey zaman alıyor. Kötümser olarak ne diyeceğimi bilemiyorum. Sanırım gelecek yılın Haziran ayında? Bunu söylememin tek nedeni çok daha erken biteceğini düşünmem, ancak herhangi bir gecikme olursa, en kötü senaryo olarak yılın yarısında bir tarih seçilebilir.

İyimserlikten bahsetmişken, önümüzdeki yılın başlarında Rewards’ta değişiklikler olacağını ve üçüncü bir borsa ekleyeceklerini söylediler. Bu, sadece Gemini veya Uphold’un ötesinde başka bir seçeneğimiz olacağı anlamına geliyor. Kodun ve her şeyin bu yılın sonuna doğru tamamlanacağını ve ardından yılın ilk çeyreğinde kullanıma sunulacağını umuyorlar.

ENGLISH VERSION:

Their goal is that all countries that can be added again will be able to link by the end of this year. I personally think this is the optimistic side, as they recently added Brazil but had to take it down that night. Originally they said would add it back within a few days, but here it is more than a week and they have made no change.

I do know they are working quickly and doing their best. Unfortunately, it all takes time. Pessimistically, I do not know what to say. I guess June of next year? Only saying that because I think it will be done much sooner, but if any delay, may as well pick a date halfway through the year as a worst case scenario.

While speaking of optimism, they did say there will be changes to Rewards in the early part of next year and they are also addding a third exchange. This means we’ll have another choice beyond only Gemini or Uphold. They are hoping code and everything will be finished towards the end of this year and then made available in the first quarter of the year.

1 Like

This topic was automatically closed 30 days after the last reply. New replies are no longer allowed.