Bugün tekrar 2.5 eksildi hesabımdan

Daha önceki ayların bahşişleri ve ödülleri uphold cüzdanıma aktarılmadı şubat mart nisan

BAT’lar tarayıcıdan mı eksildi yoksa görseldeki yayıncı hesabınızdan mı?

1 Like

Kadir ben türküm haziran 6 da hesaba geçecek olan reklam ödüllerinden silindi

Ayrı zamanda referans linklerimde yok tıklıyorum referans linki açılmıyor

Ben de Türküm, burada yardım edebilecek olanlar türkçe bilmiyor. Ben yardım edebilecek birisini etiketleyip ingilizce açıklayacağım durumu. Reklam platformu hala tamamlanmadı sorunlar oluyor.
Benim referans linki çalışıyor, senin linkin ne?

1 Like

@Asad he says his funds from creator account is not sencronised with Uphold.
Also, his ads revanue decreased from his browser account, should he send and e-mail about his wallet info?
And his refferal link wasn’t work.

1 Like

youtube twitter twitch referans linkleri yok mu onlar daha önce kaydetmemiş olsam şu an linkleri kullanamıyor olacaktım

11 May 2020 Pzt 14:36 tarihinde kadir via Brave Community <[email protected]> şunu yazdı:

Teşekkürler yardımın için nerede oturuyorsun

arkadaşlar kalkanlar yukarıda olunca mı reklamdan kazanıyoruz kapalı olunca mı herkes farklı bir şey söylüyor

Kalkanların Brave reklamlarıyla alakası yok, Brave ödülleri açıksa reklamdan kazanabilirsin. Şurada konu hakkında her şey yazıyor https://forum.donanimhaber.com/brave-browser-ana-konu-kullanicilar-kulubu--115830977#115830977

Kalkanin aktif olması ya da olmaması senin tercihin kardeşim oradan değil brave ödülleri kısmındaki brave ödülleri aktif olması yeterli oradan gelecek olan batlarda yayıncılara göndereceğin miktar diğer türlü referans link ile kazanabilirsin

13 May 2020 Çar 16:10 tarihinde Oguzhan via Brave Community <[email protected]> şunu yazdı:

This topic was automatically closed 60 days after the last reply. New replies are no longer allowed.