Bookmarks problem

bug

Hi
Ater last update I have problem with Bookmarks. Some of the added bookmarks are in menagment Bookmarsk but they are not in Bookmark bar. This mainly applies to segregated bookmarks in the catalog. Pls fix It on iOS

Could you provide more details on this? Any screenshot that you can share

As you can see in the picture thats my Bookmarks. I have catalogu and links. For example catalogu Gry/Tech when i move it to Pasek Zakładek (Bookmarks Bar) Nothing Happend I cant see it in my Bookmarks in Brave even that it is moved in menagment bookmarks to Brave Bookmarks Bar.

It’s a Brave-laptop on macOS issue not iOS-iPhone, isn’t it?

Jak ci wygodniej to możesz po polsku wytłumaczyć :smiley:

Hej uff bo już się pociłem z tym pisaniem. Mianowicie zainstalowałem na macu Os High Sierra Brave. Działa ok poza jednym wkurzającym motywem. Lubie mieć porządek w zakładkach i kilka linków wrzucam do katalogów. Początkowo było ok jednak po ostatniej aktualizacji zniknęły z paska katalogi, bezpośrednie linki pozostały. Otwieram menadżer zakładek a tam wszystkie katalogi są. Przerzuciłem wszystko na pasek zakładek i jest ok. Poza katalogiem Gry którego nie można w żaden sposób przywrócić do paska mimo ze w menadżerze jest. Co ciekawe gdy ów katalog gry wrzucę do innego katalogu już istniejącego na pasku to on tam jest czyli np Praca i w nim katalog Gry. Poza tym nie mogę utworzyć nowego katalogu na pasku “add folder”. Trochę to zawiłe wszystko :slight_smile:

Nie ma spiny, wszystko teraz dobrze opisałeś, dzięki.
Na początku wrzuciłeś temat do iOSa czyli osobnej apki na iPhony i to nas zamieszało.

Z tego co widzę to zginęło wszystko z ‘Imported from Safari’ i folder ‘Inne zakładki’ też, tak?
Rozumiem że przed tym, po prostu był folder ‘Imported from Safari’ na pasku i w nim te podfoldery które masz?

Przepiszę to na angielski i zgłoszę do gości od apki na laptopa, jak coś będzie wiadomo to dam ci tu znać.

Dodatkowo dzisiaj zauważyłem problem. Utworzenie jakiego kolwiek nowego katalogu lub utworzenie innej zakładki pojawia się aktualnie ale tylko w menadżerze zakładek.

Dużo z tych zakładkowych spraw zostało już naprawionych i wkrótce wejdzie w życie w wersji 0.20.
Tutaj możesz podejrzeć https://github.com/brave/browser-laptop/issues?q=is%3Aissue+label%3Afeature%2Fbookmarks+is%3Aclosed że z 10 ticketów w związku z zakładkami już jest zamkniętych.
Więc pozostaje nam czekać na 0.20 i powinno być lepiej :slight_smile:

This topic was automatically closed 60 days after the last reply. New replies are no longer allowed.